Opis:

Minimalistyczny naszyjnik z KOLEKCJI KSIĘŻYCOWEJ wykonany ręcznie ze srebra pierwszej próby 925, złoconego czystym 24ct złotem. 

Centrum naszyjnika stanowi złoty półksiężyc oraz fasetowana brioleta Kamienia Księżycowego o niebieskiej adularyzacji (niebieska poświata, która pojawia się w zależności od kąta padania światła) zawieszone na łańcuszku ozdobionym symetrycznie naturalnymi Perełkami. Całość tworzy lekką, romantyczną kompozycję. 

Naszyjnik można zamówić w wersji srebrnej lub czarnej (oksydowane srebro) w nieco niższej cenie. Pięknie komponuje się w komplecie z kolczykami, których zamówienie szczerze rekomenduję.

Naszyjnik będzie idealnym dodatkiem do codziennego lub wieczorowego stroju lub wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.

Księżyc ma istotne oddziaływanie na nasze codzienne życie, a każda z jego czterech faz inaczej oddziałuje na nasz organizm, energię i samopoczucie. Położenie Księżyca determinuje przypływy i odpływy oceanów, a człowiek w większości składa się z wody - te same wpływy natury działają zatem na płyny w ludzkim organizmie.

Dodatkowo Perły mają szczególne znaczenie w życiu kobiet - równoważą rytm życia i gospodarkę hormonalną z cyklami Księżyca, regulują cykle miesiączkowe, ułatwiają zajście w ciążę, oczyszczają organizmu z toksyn i odnawiają komórki dotknięte chorobą.

Kamień księżycowy wspiera kobiety na każdym etapie cyklu miesięcznego i życiowego, pomaga w osiągnięciu harmonii i wewnętrznego spokoju. Łagodzi emocje i codzienny stres, wycisza lęki, uwalnia od energetycznych blokad.

Wymiary:
Długość naszyjnika: 50 cm + 4 cm regulacji 
Perły: 3x4mm
Kamień Księżycowy: 18x13 mm
Półksiężyc: 19x20mm 

Do każdego zamówienia zostanie dołączony pełen opis właściwości Pereł oraz Kamieni Księżycowych.

Data utworzenia: 2023-11-10

Produkty do kompletu

Over the Mountains

NEW
295 PLN

Over the Mountains

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

MOON LOTUS

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
230 PLN

MOON STORY

NEW
295 PLN

MOON STORY

NEW
200 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

NEW MOON

NEW
180 PLN

NEW MOON

NEW
190 PLN

FULL MOON

NEW
350 PLN

FULL MOON

NEW
295 PLN