Opis:

Romantyczne krótkie kolczyki na sztyftach  z KOLEKCJI KSIĘŻYCOWEJ wykonane ręcznie ze srebra pierwszej próby 925, złoconego czystym 24ct złotem.

Na pięknych fasetowanych brioletach Kamienia Księżycowego o niebieskiej adularyzacji (niebieska poświata, która pojawia się w zależności od kąta padania światła) zawisła kaskada białych, naturalnych Pereł, podkreślając niezwykły blask głównych kamieni. Całość umocowana jest na złoconym sztyfcie w kształcie spiralnego kółeczka. 

Kolczyki można zamówić w wersji srebrnej lub czarnej (oksydowane srebro) w nieco niższej cenie. Kolczyki niebywale komponują się w komplecie z naszyjnikiem o tej samej nazwie, którego zamówienie szczerze rekomenduję.

Biżuteria będzie idealnym dodatkiem do codziennego lub wieczorowego ubioru oraz wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.

Perły mają szczególne znaczenie w życiu kobiet - równoważą rytm życia i gospodarkę hormonalną z cyklami Księżyca, regulują cykle miesiączkowe, ułatwiają zajście w ciążę, oczyszczają organizmu z toksyn i odnawiają komórki dotknięte chorobą.

Kamień księżycowy wspiera kobiety na każdym etapie cyklu miesięcznego i życiowego, pomaga w osiągnięciu harmonii i wewnętrznego spokoju. Łagodzi emocje i codzienny stres, wycisza lęki, uwalnia od energetycznych blokad.

Wymiary:
Długość kolczyka: 3,5 cm
Perły: 3mm
Kamień Księżycowy: 18x13 mm 

Do każdego zamówienia zostanie dołączony pełen opis właściwości Pereł oraz Kamieni Księżycowych.

Data utworzenia: 2023-11-20

Produkty do kompletu

Over the Mountains

NEW
295 PLN

Over the Mountains

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

MOON LOTUS

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
230 PLN

MOON STORY

NEW
295 PLN

MOON STORY

NEW
200 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

NEW MOON

NEW
180 PLN

NEW MOON

NEW
190 PLN

FULL MOON

NEW
295 PLN