Opis:

Długie, lekkie kolczyki z KOLEKCJI KSIĘŻYCOWEJ wykonane ręcznie ze srebra pierwszej próby 925, złoconego czystym 24ct złotem. 

Na ozdobnym sztyfcie-kółeczku na łańcuszkach zawieszone zostały naturalne Perły, złote pionowe półksiężyce oraz oprawione brioletki Kamieni Księżycowych o niebiesko-zielonej adularyzacji (poświata, która pojawia się w zależności od kąta padania światła). Całość tworzy lekką, asymetryczną formę. 

Kolczyki można zamówić w wersji srebrnej lub czarnej (oksydowane srebro) w nieco niższej cenie. Kolczyki niebywale komponują się w komplecie z naszyjnikiem, którego zamówienie szczerze rekomenduję.

Kolczyki będą idealnym dodatkiem do codziennego lub wieczorowego ubioru oraz wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.

Księżyc ma istotne oddziaływanie na nasze codzienne życie, a każda z jego czterech faz inaczej oddziałuje na nasz organizm, energię i samopoczucie. Położenie Księżyca determinuje przypływy i odpływy oceanów, a człowiek w większości składa się z wody - te same wpływy natury działają zatem także na ludzki organizm.

Dodatkowo Perły mają szczególne znaczenie w życiu kobiet - równoważą rytm życia i gospodarkę hormonalną z cyklami Księżyca, regulują cykle miesiączkowe, ułatwiają zajście w ciążę, oczyszczają organizmu z toksyn i odnawiają komórki dotknięte chorobą.

Kamień księżycowy wspiera kobiety na każdym etapie cyklu miesięcznego i życiowego, pomaga w osiągnięciu harmonii i wewnętrznego spokoju. Łagodzi emocje i codzienny stres, wycisza lęki, uwalnia od energetycznych blokad.

Wymiary:
Długość kolczyka: 8 cm
Perły: 7x5 mm
Kamień Księżycowy: 9x5 mm
Półksiężyc: 19x20 mm 

Do każdego zamówienia zostanie dołączony pełen opis właściwości Pereł oraz Kamieni Księżycowych.

Data utworzenia: 2023-11-15

Produkty do kompletu

Over the Mountains

NEW
295 PLN

Over the Mountains

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

MOON LOTUS

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
230 PLN

MOON STORY

NEW
295 PLN

MOON STORY

NEW
200 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

NEW MOON

NEW
180 PLN

NEW MOON

NEW
190 PLN

FULL MOON

NEW
350 PLN

FULL MOON

NEW
295 PLN