Opis:

Długie, lekkie kolczyki z KOLEKCJI KSIĘŻYCOWEJ wykonane ręcznie ze srebra pierwszej próby 925 złoconego czystym 24ct złotem. 

Na ozdobnym sztyfcie-kółeczku zawieszone zostały naturalne Perły, złocone gwiazdki oraz rzeźbiony gwiazdami i górami księżyc, które tworzą lekką, romantyczną kompozycję. 

Kolczyki można zamówić w wersji srebrnej lub czarnej (oksydowane srebro) w nieco niższej cenie. Kolczyki niebywale komponują się w komplecie z naszyjnikiem lub bransoletą, których zamówienie szczerze rekomenduję.

Kolczyki będą idealnym dodatkiem do codziennego ubioru oraz wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.

Księżyc ma istotne oddziaływanie na nasze codzienne życie, a każda z jego czterech faz inaczej oddziałuje na nasz organizm, energię i samopoczucie. Położenie Księżyca determinuje przypływy i odpływy oceanów, a człowiek w większości składa się z wody - te same wpływy natury działają zatem na płyny w ludzkim organizmie.

Dodatkowo Perły mają szczególne znaczenie wżyciu kobiet - równoważą rytm życia i gospodarkę hormonalną z cyklami Księżyca, regulują cykle miesiączkowe, ułatwiają zajście w ciążę, oczyszczają organizmu z toksyn i odnawiają komórki dotknięte chorobą.

Wymiary:
Długość kolczyka: 7,5 cm
Perły: 6x5mm, 4x3mm
Księżyc: 22 mm 

Do każdego zamówienia zostanie dołączony pełen opis właściwości Pereł.

Data utworzenia: 2023-11-08

Produkty do kompletu

Over the Mountains

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

ON THE MOON

NEW
350 PLN

MOON LOTUS

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
295 PLN

HALF MOON

NEW
230 PLN

MOON STORY

NEW
295 PLN

MOON STORY

NEW
200 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

MOON SHADOW

NEW
295 PLN

NEW MOON

NEW
180 PLN

NEW MOON

NEW
190 PLN

FULL MOON

NEW
350 PLN

FULL MOON

NEW
295 PLN