Opis:

Okazałe kolczyki wykonane od podstaw ręcznie ze srebra pierwszej próby 925 i 999, stworzone do KOMPLETU ŚLUBNEGO z bransoletę o tej samej nazwie, nawiazujące do celtyckich wzorów. Kolczyki zostały ozdobione Kryształem górskim o niezwykłym szlifie "concave" w otoczeniu srebrnych zdobień, białych Topazów o szlifie "rose" i naturalnych Pereł słodkowodnych.

Na ręcznie wykonanych biglach ozdobionych białym Topazem zawisł sznur Perełek w otoczeniu srebrnych kul diamentowanych oraz bogato zdobiony romb zakończony brioletką naturalnej Perły. 

Kolczyki zostały zaoksydowane oraz intensywnie wypolerowane na kolor czarny wokół Kryształu oraz na jasny lustrzany połysk - w pozostałych miejscach.

Kolczyki będą idealną ŚLUBNĄ OZDOBĄ dla Panien Młodych ceniących efektowną, rzucającą się w oczy biżuterię.

Wymiary:
Srebrny romb: 4,5x4cm
Kryształ górski 20x10mm
Topaz biały: 8 i 4mm
Perły: 4 mm
Perły kule: 5mm
Długość całkowita z biglem: 12 cm (na życzenie może ulec zmianie)

Uwaga! Biżuteria wykonywana na specjalne zamówienie może się nieznacznie różnić od tej pokazanej na zdjęciach. Istnieje możliwość zamówienia kolczyków z dowolnymi kamieniami zamiast Kryształów i Pereł (wtedy ich cena może ulec zmianie). Proszę o informację o wyborze innych kamieni drogą mailową: eshop@pasion.com.pl

Data utworzenia: 2014-11-02

Produkty do kompletu

BLANCHEUR BRANSOLETA

3900 PLN