Opis:

Wykonane ręcznie srebrne kolczyki z motywem świętej geometrii, ozdobione najwyższej jakości kwadratowymi różowymi Topazami. Kolczyki zostały wykonane ręcznie ze srebra pierwszej próby 925 i 999.

W trójkątną formę kolczyka zostało wpisanych wiele figur geometrycznych, inspirowanych święta geometrią. Główną ozdobą kolczyków są nietuzinkowe fasetowanymi ciemnoróżowe Topazy w kształcie kwadratów o niezwykłym blasku i gwieździstym szlifie.

Święta geometria jest matematycznym obrazem przepływu energii i jej fizycznej manifestacji w przyrodzie. To kunsztowna “architektura wszechświata”. Przykłady świętej geometrii są obecne w naturze - mechanika nieba, budowa organizmów żywych i inne naturalne prawa. Figury geometryczne nazywane świętą geometrią odzwierciedlają tory, którym podąża energia w przyrodzie, a także częstotliwości fal dźwiękowych.

Całość pracy została zoksydowana na ciemny kolor srebra i miejscowo wypolerowana dla uzyskania kontrastu srebra jasnego i ciemnego.

Kolczyki zostaną zapakowane w ozdobne pudełko PASIÓN.

Wymiary:

Topaz: 18x18 mm
Długość kolczyka z biglem: 9 cm

Uwaga! Biżuteria wykonywana na specjalne zamówienie może nieznacznie różnić się od tej pokazanej na zdjęciach, gdyż tworzona jest ręcznie i zależy od dostępności kamieni. Istnieje możliwość zamówienia biżuterii z dowolnymi kamieniami (wtedy jej cena może ulec zmianie).

Data utworzenia: 2024-02-12

Produkty do kompletu

SCARLETT Naszyjnik

NEW
990 PLN

SCARLETT Pierścionek

NEW
790 PLN