Opis:

Wykonany ręcznie srebrny naszyjnik z motywem świętej geometrii, ozdobiony najwyższej jakości kwadratowymi różowymi Topazami. Naszyjnik został wykonany ręcznie ze srebra pierwszej próby 925 i 999. W trójkątną formę zostało wpisanych wiele figur geometrycznych, inspirowanych święta geometrią.

Główną ozdobą kolczyków są nietuzinkowe fasetowane ciemnoróżowe Topazy w kształcie kwadratów o niezwykłym blasku i gwieździstym szlifie. Czarny łańcuszek ozdobiony został jasnosrebrnymi kołami.

Święta geometria jest matematycznym obrazem przepływu energii i jej fizycznej manifestacji w przyrodzie. To kunsztowna “architektura wszechświata”. Przykłady świętej geometrii są obecne w naturze - mechanika nieba, budowa organizmów żywych i inne naturalne prawa. Figury geometryczne nazywane świętą geometrią odzwierciedlają tory, którym podąża energia w przyrodzie, a także częstotliwości fal dźwiękowych.

Całość pracy została zoksydowana na ciemny kolor srebra i miejscowo wypolerowana dla uzyskania kontrastu srebra jasnego i ciemnego.

Naszyjnik zostanie zapakowany w ozdobne pudełko PASIÓN.

Wymiary:

Topaz: 10x10 mm
Długość wisiora: 9 cm
Długość łańcuszka: 50 cm + 8 cm przedłużenia.

Uwaga! Biżuteria wykonywana na specjalne zamówienie może nieznacznie różnić się od tej pokazanej na zdjęciach, gdyż tworzona jest ręcznie i zależy od dostępności kamieni. Istnieje możliwość zamówienia biżuterii z dowolnymi kamieniami (wtedy jej cena może ulec zmianie).

Data utworzenia: 2024-02-12

Produkty do kompletu

SCARLETT Kolczyki

NEW
2200 PLN

SCARLETT Pierścionek

NEW
790 PLN