Opis:

Okazały bransoleta inspirowana światem z filmów science fiction łączy w sobie wytworność epoki wiktoriańskiej z futuryzmem Gwiezdnych Wojen. Sercem bransolety jest jest ogromny, prawie 20-karatowy fasetowany brazylijski Zielony Ametyst, najwyższej klasy AAA, w specjalnej srebrnej oprawie. Pozostałe kamienie zdobiące łańcuszki to fasetowane Ametysty oraz przepiękne Topazy London Blue o głębokiej, granatowej barwie nieba tuż przed burzą.

Niebywale efektowna bransoleta wykonana została od podstaw ręcznie ze Srebra pierwszej próby 925 i stworzona do kompletu z naszyjnikiem oraz kolczykami NABOO będącym w ofercie PASIÓN. 

Bransoleta jest zoksydowana oraz miejscowo wypolerowana dla uzyskania efektu trójwymiaru. 

Bransoleta będzie idealną ozdobą dla kobiet ceniących efektowną, rzucającą się w oczy biżuterię.

Uwaga! Bransoleta wykonywana na specjalne zamówienie może nieznacznie różnić się od tej pokazanej na zdjęciach. Jej ostateczny wygląd zależy od aktualnej dostępności kamieni. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki z dowolnym kamieniem (wtedy jej cena może ulec zmianie).

Rozmiar bransolety zostanie dopasowany do Klientki - proszę o podanie obwodu nadgarstka bądź wybór innego kamienia drogą mailową: eshop@pasion.com.pl

Data utworzenia: 2013-07-28

Produkty do kompletu

NABOO

1400 PLN

NABOO

5500 PLN

PADME NABOO

3500 PLN

NABOO Pierścionek

NEW
950 PLN