Opis:

Okazały w formie i bogaty w symbolikę naszyjnik - wisior wykonany ręcznie ze srebra próby 925 oraz 999, oksydowanego miejscowo na ciemny kolor srebra, a miejscowo wypolerowanego na lustrzany połysk.

Sercem naszyjnika jest spektakularny Topaz Sky Blue o niezwykłym fasecie i blasku w odcienu nieskazitelnie błękitnego nieba, w otoczeniu naturalnych okrągłych Pereł o różnej wielkości oraz naturalnej najwyższej jakości Perły w kształcie łezki.

Topaz Sky Blue wraz z Perłami wpisany został w układy planetarne i świętą geometrię o głębokiej symbolice. Święta geometria jest matematycznym obrazem przepływu energii i jej fizycznej manifestacji w przyrodzie. To kunsztowna “architektura wszechświata”. Przykłady świętej geometrii są obecne w naturze - mechanika nieba, budowa organizmów żywych i inne naturalne prawa. Figury geometryczne nazywane świętą geometrią odzwierciedlają tory, którym podąża energia w przyrodzie, a także częstotliwości fal dźwiękowych.

Całość pracy została zawieszona na oksydowanym na czarno łańcuszku w kształcie kuleczek.

Wymiary:
Długość naszyjnika: 55 cm (lub inna, na życzenie klienta)
Wymiary wisiora: 10 x 6 cm
Topaz Sky Blue: 20 mm
Perła brioletka: 10 x 9 mm
Perły okrągłe: 5 i 4 mm 

Uwaga! Biżuteria wykonywana na specjalne zamówienie może nieznacznie różnić się od tej pokazanej na zdjęciach, gdyż każdy detal tworzony jest ręcznie, zależna od dostępności kamieni. Istnieje możliwość zamówienia biżuterii z dowolnymi kamieniami (wtedy jej cena może ulec zmianie).

Data utworzenia: 2024-01-14

Produkty do kompletu